Bobolice

Rzeczą oczywistą jest, że samochody jeżdżące po drogach się starzeją i zużywają. Z czasem ich stan techniczny nie pozwala już, by mogły kontynuować swoją jazdę w sposób bezpieczny, dlatego konieczne jest podjęcie decyzji o ich kasacji. Ze swojej strony przeprowadzamy tego typu usługi na terenie województwa zachodniopomorskiego (między innymi w Bobolicach). Zapewniamy darmowy transport samochodu jeszcze tego samego dnia roboczego lub w innym wcześniej uzgodnionym terminie. Działamy kompleksowo, dlatego poza samą kasacją wystawiamy specjalne Zaświadczenie o Demontażu Pojazdu, które należy okazać w Wydziale komunikacje oraz w firmie ubezpieczeniowej.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również najpotrzebniejsze części zamienne, takie jak lampy, zderzaki czy błotniki. Są one sprawne i nadają się do montażu w innym pojeździe.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.