Kasacja Pojazdów

Nasza działalność bazuje na usłudze złomowania aut, które nie nadają się do jazdy. Dotyczy to zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych, bez względu na przyczynę takiego stanu rzeczy – kolizja, wypadek, wiek czy zły stan techniczny. Każdy dzień zwłoki z oddaniem pojazdu na złom zazwyczaj powoduje postępującą korozję, co przyczynia się do obniżenia jego wartości. Dlatego w większości przypadków warto się go pozbyć.

W ramach świadczonej przez nas działalności realizujemy obowiązek, który wynika z Ustawy o recyklingu. Dzięki temu oferowana kasacja pojazdów jest procesem w pełni ekologicznym, który pozwala uniknąć zanieczyszczania środowiska, co następuje w przypadku porzucenia wraku.

Legalny proces kasacji auta

Warto zwrócić uwagę, że prawidłowo przeprowadzane złomowanie pojazdów to jedyna legalna forma utylizacji aut, która umożliwia wyrejestrowanie z CEPIK. Wybierając nasze przedsiębiorstwo, możesz mieć pewność, że uzyskasz stosowne zaświadczenie, w tym niezbędne dokumenty do przedstawienia w lokalnym wydziale komunikacji oraz firmie ubezpieczeniowej.

Potrzebujesz dokonać kasacji swojego starego auta? Nie zwlekaj, zadzwoń do nas i dowiedz się o wszystkich szczegółach transakcji! Gwarantujemy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz szybką obsługę. Zapraszamy!

Skontaktuj Się z Nami

ECO AUTO SYSTEM SP. ZO.O.
RĄBINO 54A
78-331 RĄBINO

Adres email  kasacja@maraf.com.pl

Numer kontaktowy  690 313 547

Sprzedaż części 505 797 518

ECO AUTO-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NIP: 6722083151, REGON: 363979994, KRS: 0000607761 Sąd Rejonowy w Koszalinie IX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 5 000,00 zł

Formularz kontaktowy