Jako profesjonalna firma zajmująca się złomowaniem pojazdów oferujemy również sprzedaż części samochodowych. Posiadamy szeroki wybór elementów do aut różnych marek, które pochodzą z demontażu. W naszym asortymencie znajdziesz komponenty karoserii, takie jak m.in.:

  • drzwi;
  • maski;
  • błotniki;
  • lampy;
  • zderzaki
  • i wiele więcej.

Oprócz tego oferujemy podzespoły układu napędowego i silnika, które są kompatybilne z wieloma modelami aut.

Wszystkie pojazdy z czasem ulegają zużyciu. Większość elementów jest narażona na różne uszkodzenia, które są naturalną konsekwencją eksploatacji auta. Jako doskonałą alternatywę dla drogich oraz oryginalnych podzespołów proponujemy sprawdzone komponenty zamienne w korzystnej cenie.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferowane części samochodowe stanowią świetną propozycję w porównaniu do nowych modułów prosto z fabryki. Dostępny asortyment jest skrupulatnie sprawdzany pod względem sprawności oraz możliwości dalszej eksploatacji. Bezpieczeństwo każdego kierowcy oraz wysokie standardy jakości to nasze priorytety. Co więcej, każdy element pochodzi z w pełni legalnego źródła. Już teraz zadzwoń i dowiedz się, co aktualnie mamy w sprzedaży. Wystarczy jeden telefon – serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj Się z Nami

ECO AUTO SYSTEM SP. ZO.O.
RĄBINO 54A
78-331 RĄBINO

Adres email  kasacja@maraf.com.pl

Numer kontaktowy  690 313 547

Sprzedaż części 505 797 518

ECO AUTO-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NIP: 6722083151, REGON: 363979994, KRS: 0000607761 Sąd Rejonowy w Koszalinie IX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 5 000,00 zł

Formularz kontaktowy