Chociwel

Zdobyte w ostatnim czasie bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług związanych z kasacją pojazdów oraz demontażem samochodów. Oferowane usługi są wykonywane na terenie województwa zachodniopomorskiego, między innymi w miejscowości Chociwel. Kasacja pojazdów jest przeprowadzana w chwili, gdy samochód nie nadaje się już do poruszania po drogach publicznych. Właśnie z tego powodu ze swojej strony oferujemy bezpłatny transport auta lawetą od Klienta do siedziby naszej firmy. Przy przyjęciu wystawiamy Zaświadczenie o Demontażu Pojazdu, które jest niezbędne do okazania przede wszystkim w Wydziale Komunikacji oraz w firmie ubezpieczeniowej.

Oprócz tego oferujemy również sprzedaż używanych części samochodowych. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o drzwiach, maskach, lampach oraz zderzakach. Dysponujemy akcesoriami do wielu modeli aut, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego Klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.