Drawsko Pomorskie

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na prowadzenie profesjonalnych usług związanych z kasacją pojazdów. Oferowane czynności są wykonywane w bardzo fachowy sposób, co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Swoje usługi prowadzimy między innymi na terenie miejscowości Drawsko Pomorskie. Nasza firma bezpłatnie odbiera auta lawetą w dniu zgłoszenia lub w dogodnym ustalonym z naszym biurem terminie. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje pozwoliły nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży.

Ze swojej strony oferujemy nie tylko kasację pojazdów, ale również sprzedaż używanych części samochodowych. W swojej ofercie posiadamy między innymi lampy, zderzaki, drzwi oraz błotniki. Są one w bardzo dobrym stanie i nadają się od razu do montażu w samochodzie.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja usług powoduje, że z pewnością każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.