Koszalin

Domeną naszej firmy jest wykonywanie profesjonalnych usług związanych z kasacją pojazdów. Swoje działania prowadzimy między innymi w miejscowości Koszalin w województwie zachodniopomorskim. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy już szereg realizacji, które pozwoliły nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Ze swojej strony oferujemy nie tylko sam proces kasacji pojazdów, ale zapewniamy również bezpłatny transport samochodu do naszej siedziby. Transport ten może się odbyć w dniu zgłoszenia lub w innym ustalonym terminie.

Podczas prowadzonych prac wystawiamy Zaświadczenie o Demontażu Pojazdu. Dokument ten będzie niezbędny do okazania w Wydziale Komunikacji oraz w siedzibie firmy ubezpieczeniowej. Działamy szybko i sprawnie, a kadra doświadczonych pracowników jest w stanie sprostać nawet niestandardowym realizacjom.

Oferujemy nie tylko kasację aut, ale również sprzedaż części używanych, takich jak lampy, błotniki czy drzwi. Podzespoły te są sprawne i nadają się do montażu w innym samochodzie.