Łobez

Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług związanych z kasacją pojazdów. Swoje działania prowadzimy przede wszystkim w województwie zachodniopomorskim, między innymi na terenie miejscowości Łobez. Realizowana przez nas kasacja pojazdów jest wykonywana w myśl obowiązujących przepisów i standardów. Korzystając z naszych usług masz pewność, że samochód zostanie w sposób poprawny wyrejestrowany z ewidencji CEPIK. Zajmujemy się nie tylko samą kasacją, ale wystawiamy także niezbędne dokumenty, takie jak Zaświadczenie o Demontażu Pojazdu. Dzięki temu możliwe będzie sprawne wypowiedzenie umowy z firmą ubezpieczeniową. Bezpłatnie odbieramy auta w dniu zgłoszenia lub innym dogodnym terminie.

W ramach prowadzonych działań świadczymy nie tylko kasację pojazdów, ale również sprzedaż części używanych. W swojej ofercie posiadamy między innymi drzwi, reflektory oraz zderzaki w bardzo korzystnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Szeroki zakres działania daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.