Mielno

Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług związanych z kasacją pojazdów. Prowadzone działania są konieczne do przeprowadzenia zwłaszcza w sytuacji, gdy pojazd, którym obecnie jeździmy nie nadaje się już do poruszania po drogach publicznych. Działamy fachowo i kompleksowo, dlatego w czasie realizacji wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, takie jak Zaświadczenie o Demontażu Pojazdu. Pismo to będzie konieczne do przedstawienia w Wydziale Komunikacji oraz w siedzibie firmy ubezpieczeniowej. Ze swojej strony zapewniamy darmowy odbiór samochodu we wskazanym miejscu.

Działamy sprawnie i kompleksowo, dlatego ze swojej strony oferujemy nie tylko kasację pojazdów, ale również sprzedaż części używanych. Pochodzą one od różnych modeli aut, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdej osoby.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy już szereg realizacji, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Swoje działania prowadzimy między innymi w Mielnie w województwie zachodniopomorskim.