Resko

Każdy z nas może spotkać się z sytuacją, gdy eksploatowany na co dzień samochód z czasem nie będzie nadawał się już do dalszej jazdy. Jest to spowodowane najczęściej złym stanem technicznym pojazdu. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasza firma, która zajmuje się kasacją aut. Swoje usługi prowadzimy na terenie województwa zachodniopomorskiego, między innymi w miejscowości Resko. Zapewniamy legalny proces kasacji samochodów. Podczas prowadzonych działań wystawiamy niezbędne dokumenty, takie jak na przykład Zaświadczenie o Demontażu Pojazdu. Będzie ono konieczne do przedstawienia w Wydziale Komunikacji oraz w siedzibie firmy ubezpieczeniowej.

Oprócz tego oferujemy również sprzedaż używanych części motoryzacyjnych. W swojej ofercie posiadamy między innymi reflektory, zderzaki, drzwi, a także szereg innych podzespołów. Są one w pełni sprawne, co powoduje, że nadają się do montażu w innym aucie.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Szeroka propozycja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.