Sławoborze

Firma ECO AUTO-SYSTEM zajmuje się przeprowadzaniem procesu kasacji pojazdów. Tym, co wyróżnia nas na rynku jest przede wszystkim zorientowanie na Klienta oraz najwyższa jakość prowadzonych usług. Zapewniamy bezpłatny odbiór samochodu we wskazanym miejscu jeszcze tego samego dnia lub w innym dogodnym terminie. Działamy przede wszystkim na terenie województwa zachodniopomorskiego, między innymi w miejscowości Sławoborze. Naszą firmę charakteryzuje szybkość i sprawność działania. Wszelkie czynności są wykonywane w bardzo krótkim czasie. Wystawiamy także niezbędne dokumenty, takie jak Zaświadczenie o Demontażu Pojazdu, które potwierdzają całkowitą legalność prowadzonych czynności.

Zajmujemy się nie tylko kasacją pojazdów, ale również sprzedażą części używanych, takich jak lusterka, drzwi czy zderzaki. Powoduje to, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najwłaściwszych rozwiązań dla swoich potrzeb.