Ustronie Morskie

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych usług związanych z demontażem oraz kasacją pojazdów. Swoje działania realizujemy w województwie zachodniopomorskim, między innymi w miejscowości Ustronie Morskie. W czasie kasacji wystawiamy specjalne Zaświadczenie o Demontażu Pojazdu, które będzie niezbędne do okazania chociażby w Wydziale Komunikacji oraz w firmie ubezpieczeniowej. Tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim zorientowanie na Klienta i kompleksowość usług. Zapewniamy darmowy odbiór auta we wskazanym miejscu nawet jeszcze tego samego dnia roboczego.

Oprócz tego oferujemy również sprzedaż części zamiennych. Dostarczamy między innymi błotniki, zderzaki, lusterka czy też lampy do różnych modeli aut. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroki zakres działania powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.