Wałcz

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług związanych z kasacją pojazdów oraz demontażem samochodów wycofanych z eksploatacji. To, co wyróżnia nas na rynku to przede wszystkim fachowe podejście do każdej realizacji oraz kompleksowe działania.Bezpłatnie odbieramy auta zarówno w dniu zgłoszenia jak i innych terminach, które pasują naszym klientom. Zajmujemy się nie tylko kasacją samochodu, ale oprócz tego wystawiamy Zaświadczenie o Demontażu Pojazdu. Dokument ten jest niezbędny do okazania w Wydziale Komunikacji oraz w firmie ubezpieczeniowej.

Profesjonalne podejście do Klienta

Swoje działania prowadzimy na terenie województwa zachodniopomorskiego, między innymi w miejscowości Wałcz. Klienci naszej firmy mogą także w bardzo korzystnych cenach nabyć używane części samochodowe, taki jak na przykład reflektory, zderzaki czy błotniki. Tak szeroka propozycja powoduje, że z pewnością każda osoba znajdzie dokładnie to, czego szuka.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najwłaściwszych propozycji dla swoich potrzeb.