Węgorzyno

Firma ECO AUTO-SYSTEM powstała, aby realizować profesjonalne czynności związane z kasacją samochodów. Swoje działania prowadzimy na terenie województwa zachodniopomorskiego, między innymi w miejscowości Węgorzyno. Ze swojej strony oferujemy kasację pojazdów, która jest realizowana w bardzo sprawny sposób. W dniu zgłoszenia lub dowolnym innym terminie bezpłatnie odbieramy auto lawetą. Wszystko po to, by czynności sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy nie tylko samą kasację, ale wystawiamy również Zaświadczenie o Demontażu Pojazdu. Dzięki temu możliwe będzie sprawne załatwienie formalności w Wydziale Komunikacji oraz w firmie ubezpieczeniowej.

Poza kasacją pojazdów zajmujemy się również sprzedażą używanych części samochodowych. Są one w bardzo dobrym stanie technicznym, dlatego nadają się od razu do montażu w aucie. Dysponujemy elementami, takimi jak drzwi, reflektory, lusterka czy też zderzaki.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z kompleksowych usług kasacji pojazdów.