Posiadając stary i już wysłużony samochód trzeba się liczyć z tym, że wcześniej czy później będzie musiał on zostać poddany kasacji. Zardzewiała karoseria, uszkodzone łożyska czy też niesprawna elektryka – istnieje szereg usterek, których w starszych modelach aut nie opłaca się już naprawiać. Warto w takiej sytuacji rozważyć zezłomowanie samochodu.

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się kasacją zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Swoje realizacje prowadzimy między innymi w Kołobrzegu. Wykonywane prace realizujemy zgodnie z przepisami prawa oraz z przyjętymi wytycznymi. Podczas kasacji wystawiamy niezbędne dokumenty, które będą potrzebne między innymi w Wydziale Komunikacji oraz w biurze ubezpieczeniowym. Pozwoli to na sprawne wyrejestrowanie auta.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Zajmujemy się kasacją samochodów, które z różnych przyczyn nie nadają się do poruszania po drogach publicznych. Ich zły stan techniczny może być spowodowany na przykład kolizją, wypadkiem lub po prostu wiekiem.